neděle 30. listopadu 2014

Evropské celebrity na titulní straně World of Weiqi

No ti, co jste to na facebooku viděli, nevypadáme tam krásně? :D Až ten časopis dorazí mezi děcka do školy, tak ti z toho budou mít záchvaty smíchu celý příští týden, kdy je Velký cyklus... Tím lépe pro nás, aspoň budou rozptýlení. Každopádně článek o nás a CEGO se redaktorům World of Weiqi podle Baolonga moc povedl. Za ním ještě následuje info o deseti nejlepších Evropanech napsaný Fan Huiem.

Před Velkým cyklem začínají ubývat lidi, takže i proto se některé naše nepostupy a sestupy nekonaly. Já jsem zpět ve své místnosti opět ožil, Ali se konečně dočkal postupu k nám také a Dušan si též polepšil o skupinu, ač jsme tedy všichni prohráli hned dvakrát. Naopak noční můrou byl tento cyklus pro Andrije a Písu, kteří odhazovali jednu vyhranou partii za druhou.

Druhá polovina byl už poslední malý cyklus před tím velkým, takže odešlo ještě více lidí a téměř o nic nešlo, takže většina dětí nehrála na plný plyn. To se už vrátil Palko a byl nasazen do páté skupiny, ale nepodařilo se mu ani jednou zvítězit. Úplně stejně jsem v sedmičce dopadl já, přičemž moje prohry byly o 0,5, 4,5, 3,5, 5,5 a 2,5 bodu a tři partie úplně zahozené z vyhrané pozice. To samé provedl i Písa, ale ten naštěstí dvakrát vyhrál. Andrij si tentokrát šestou ligu podmanil a Ali obstál v osmé. Tyhle všechny výsledky jsou ale ve skutečnosti úplně bezvýznamné pro naše další pokračování, protože přespříští týden začínáme úplně od znova podle pořadí v turnaji.

Ve středu k nám dorazila uklízečka, takže náš byt byl opět po tříhodinovém úklidu chvilku k nepoznání. I tak si ale myslím, že když jsme to zvládli minule pěkně, tak proč jsme nemohli i tentokrát... Jediné, co bychom asi neodstranili byl ten zápach.

Víkend jsme si spestřili já s Palkem mistrovstvím Evropy týmů a něktěří kulečníkem. Já s Andrijem jsme si taky zajeli do Careffouru nakoupit nějaké západní jídlo, hlavně opravdu velké množství baget, které už jsme stejně ale skoro všechny snědli.

Ještě musím dodat, že všichni kromě mě a Palka, tu ve volném čase propadli hře Hearthstone (Heroes of Warcraft) a to včetně Baolonga. ^^ Tak uvidíme, zda jim to bude na odreagování fungovat. 

5 komentářů:

 1. Škoda, že se nedostala na titulku nějaká fotka z vašeho bytu před úklidem, mohlo být ještě veseleji. :P

  OdpovědětVymazat
 2. Kurnik nemuzu se dostat na stranky World of weiqi (http://sports.sina.com.cn/z/tiandi/) ani s aktualnim Freegatem. Proc to jako cenzurujou? Ty se tam Luko dostanes?

  OdpovědětVymazat
 3. Jj, nemam teda freegate, ale dostanu s tou moji. A i bez proxyny se tam dostanu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hm, tak z netu z prace jsem se tam tez dostal, ale je to totalne neaktualizovane, skoda, o vas jsem ten clanek nenasel...

   Vymazat
 4. Drsne 7me kolo, jediny Ali urval body...
  gkg

  OdpovědětVymazat